Допомога для ЗСУ від Сільф

Допомога для ЗСУ від Сільф

Війна в Україні триває, відтак нашим мужнім воїнам щодня ціною неймовірних зусиль доводиться відстоювати територіальну цілісність і незалежність України. Ми вдячні їм за це! І зі свого боку компанія "Сільф" відчуває особливий обов'язок у будь-який спосіб допомагати Збройним Силам.

Одна з останніх важливих ініціатив - придбання для ЗСУ квадрокоптеру DJI Mavic 3 останньої моделі для потреб підрозділу, який боронить державу на Бахмутському напрямку.

Цей проєкт був реалізований завдяки співпраці нашої компанії із військовими та волонтерами.

Перевагою квадрокоптера DJI Mavic 3 є його передові технічні характеристики та можливості. Він оснащений високоякісною камерою зі здатністю зйомки у 4K та навіть 8K якості, що дозволяє здійснювати зйомку навколишнього середовища з вражаючою якістю. Модель має велику дальність польоту, що робить її ідеальною для військових операцій у складних умовах.

Наша компанія взяла на себе всі витрати на придбання та обслуговування дрона, забезпечивши військових необхідними ресурсами для ефективної розвідки та моніторингу ситуації на передовій.
Ми пишаємося тим, що можемо сприяти зміцненню обороноздатності України.

Даний проект - це лише один із прикладів нашої постійної підтримки Збройних Сил України. Компанія "Сільф" завжди готова сприяти у забезпеченні безпеки наших військових на всіх фронтах.

Тож відтепер іще один дрон DJI Mavic 3 від ТОВ "Сільф" служитиме військовослужбовцям!

Сравнение товаров (0)