Туалетний столик в Україні — де придбати

Туалетний столик являє собою спеціальну меблі, яка використовується для облаштування інтер'єру практично будь-якої кімнати житла. Його можна побачити у ванній і залі, у вбиральні або гостьовий. Особливо часто туалетні столики встановлюють у спальнях, поруч з ліжком. Вони добре підходять для зберігання різної дрібноти, повсякденному, нічний і вранішній косметики. Невеликі, але цілком місткі ящики можна сміливо використовувати для зберігання різних спальних приладдя та супутніх аксесуарів. Велика частина моделей туалетних столиків оснащуються одним або кількома дзеркалами.

Меблі цього типу дуже різниться між собою за зовнішнім виглядом і функціональності. Туалетні столики в спальню встановлюються поруч з ліжком, в кут кімнати, біля вхідних дверей. У залежності від габаритів та формату вироби, столики діляться на 3 основних види:

  • Класичний. Це самий бюджетний варіант таких меблів. Найчастіше представляє собою стандартний прямокутний стіл з дзеркалом. Оснащується набором скриньок, в яких можна зберігати безліч аксесуарів і приладдя, від косметики до спального білизни.
  • Трельяж. Такий же функціональний столик як і в першому варіанті. Але оснащується трьохстулчастим дзеркалом, завдяки якому можна вибирати кут огляду при статистичному та динамічному освітленні. Має більш високу вартість, але особливо популярний серед модниць.
  • Трюмо. Місткий столик з ящиками, який оснащується високим, майже в людський зріст дзеркалом. Добре підходить для промеривания одягу та зберігання невеликих, але потрібних у спальні речей.

Всі ці види туалетних столиків роблять як з натуральної деревини, так і з ДСП і МДФ. Вони мають класичний зовнішній вигляд і сучасний дизайн в стилі хай-тек.

Ціна, за яку можна купити туалетний столик, формується багатьма факторами. Але одним із найголовніших є бренд. У нашому магазині ви зможете вибрати туалетний столик від найкращих українських та італійських виробників меблів. Кожен товар супроводжується невеликим описом і фото, щоб ви змогли самостійно ознайомитися з характеристиками улюбленого столика.

Як правильно вибрати туалетний стіл в інтернет-магазині ''Сильф''

Купівля туалетного столика онлайн являє собою власну справу. Тут ви не можете розраховувати на присутність продавця-консультанта. Тому, перед тим як остаточно оформити замовлення, визначитеся з наступними моментами:

  • Призначення. Для чого саме купується туалетний столик. Одні моделі найкраще підходять для зберігання аксесуарів та постільних речей. Інші ж види зроблені для нанесення або зняття макіяжу, зберігання саме косметики та супутніх засобів по догляду за зовнішністю.
  • Габарити. Перед тим, як купити туалетний стіл, потрібно точно розрахувати площу приміщення з урахуванням форми кімнати. Тільки так можна підібрати меблі, яка не буде займати занадто багато місця, повною мірою виконуючи свою пряму функцію.
  • Дизайн. Тільки правильно підібрана меблі гармонійно впишеться в інтер'єр кімнати, доповнюючи його.

Будь столик туалетний, що продається в нашому інтернет-магазині, відрізняється високою якістю виконання. Для їх виробництва використовуються тільки найкращі природні та штучні матеріали. Вся продукція має відповідні сертифікати якості, і безпечна для здоров'я. У разі виникнення питань про товар, процес його купівлі, оплати і доставки, звертайтеся у нашу службу підтримки.

Фільтр

Туалетні столики

Акція
Туалетний стіл Portofino San Michele

Туалетні столики : купить Туалетний стіл Portofino San Michele за 12349 гривен

Туалетний стіл Portofino San Michele
В наявності
Ціна:
12 349грн
12 999грн
Купити
Відгуків: 0
Порівняння товарів (0)