Меблі під замовлення

Купівля нових меблів - це завжди радісна подія. На якій стадії створення свого неповторного інтер'єру варто задуматися про вибір меблів? Відповідь проста - на самій ранній, ще до початку ремонту.

     
Ви придбали нову квартиру або вирішили змінити ту, в якій живете вже багато років? Тоді Вам варто задуматися про зміну існуючого планування, про вибір стилю і правильного підбору матеріалів. Професійний архітектор-дизайнер інтер'єрів допоможе Вам знайти рішення, яке дозволить пов'язати воєдино зручне функціональне зонування, правильну розстановку меблів і інженерні комунікації. В результаті це позбавить Вас від багатьох проблем на стадії завершення ремонту і така робота неодмінно втілить Ваші бажання.

     
Дизайн-студія «Сільф» пропонує Вам створення комплексного дизайн проекту від стадії перепланування приміщення до проектування меблів. Отримуючи готовий продукт, Ви будете впевнені в тому, що Ваші майстри виконають в точності всі рішення, закріплені в проектній документації. Сам же дизайн-проект може бути виконаний різного ступеня складності в залежності від Ваших потреб.

     
З планом дизайн проекту за ступенем складності і розцінками на виконання робіт можна ознайомитися тут

Порівняння товарів (0)