Про компанію

ТОВ «Сільф» в 1992 році зробив перші і впевнені кроки в оптовій і роздрібній торгівлі меблями.

Наша організація в 1994 році почала імпортувати меблі з Італії та Польщі.

В 1997 році наша фабрика з допомогою кредиту по лінії Європейського банку реконструкції та розвитку придбала імпортне обладнання, і ми почали виробництво меблів під власною торговою маркою.

ТОВ «Сільф» в 1999 році відкриває власний магазин «Студія Меблів», який і до цього дня продовжує свою роботу за адресою м Полтава вулиця Дмитра Коряка 5а - загальною площею 780м2.

В магазині «Студія Меблів» представлені ексклюзивні корпусні меблі виробництва Європи та Азії, а також високоякісні м'які меблі з Італії та вітчизняного виробництва.

Торгово-виробничий комплекс «Меблева фабрика« Сільф »», що знаходиться за адресою - вулиця Серьогіна 10, загальною площею 4800м2, почав свою роботу з 2001 року.

На території нашого комплексу розташовуються:

- шоурум - представлений весь асортимент меблів виробництва ТОВ «Сільф»;

- склади сировини і готової продукції - витримані всі санітарні норми необхідні для зберігання;

 - цех по виробництву меблів - де наші ельфи меблів, чаклують над вашим комфортом.

«Меблева фабрика« Сільф »» представляє повний спектр сировини і матеріалів для виробництва меблів, завдяки чому ми успішно співпрацюємо з іншими виробниками нашого міста. Адже стільниці, ламіновані ДСП, фурнітура, розсувні системи та інші матеріали у нас завжди відмінної якості і є в наявності.

Наша фабрика допоможе вашому унікальному інтер'єру втілитися в реальність. Ми надаємо послуги з індивідуального проектування, порізки і крайкування ДСП і багато іншого.

Висококваліфіковані дизайнери-конструктори, як справжні професіонали своєї справи, завжди запропонують неповторну розробку меблів для найвимогливіших клієнтів при створенні неповторного інтер'єру.

Ми були першими і залишаємося кращими.

Порівняння товарів (0)